Як стати членом АППУ?

Прийом у члени Асоціації здійснюється Територіальним відділенням Асоціації на підставі письмової заяви заявника - фізичної або юридичної особи на імя голови ради ТВ.
Заява на вступ юридичних осіб
Заява на вступ фізичних осіб

До заяви фізичної або юридичної особи додається документ (копія документу) про сплату вступного внеску.

Колективними членами Асоціації можуть бути підприємства, установи та організації, міжнародні, всеукраїнські та місцеві громадські та інші організації, на яких відповідно до чинного законодавства України покладено обов'язки по сплаті податків та зборів (обов'язкових платежів), які поділяють мету та завдання Асоціації, дотримуються положень Статуту Асоціації, сплачують членські внески.
Для отримання статусу члена Асоціації уповноважений орган підприємства, установи або організації має подати до
Територіального відділення  Асоціації заяву встановленого зразка, сплатити на розрахунковий рахунок Територіального відділення вступний внесок та протягом календарного місяця після прийняття рішення про прийом в члени Асоціації - членський внесок за перший рік членства.

Членство в Асоціації підтверджується свідоцтвом встановленого зразка.

Індивідуальними членами Асоціації можуть бути фізичні особи (громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства) на яких відповідно до чинного законодавства України покладено обов'язки по сплаті податків та зборів (обов'язкових платежів), які поділяють мету та завдання Асоціації, дотримуються положень Статуту Асоціації, сплачують членські внески.
Для отримання статусу члена Асоціації фізична особа має подати до
Територіального відділення Асоціації заяву встановленого зразка, сплатити на розрахунковий рахунок Територіального відділення вступний внесок та протягом календарного місяця після прийняття рішення про прийом в члени Асоціації - членський внесок за перший рік членства.

Членство в Асоціації підтверджується членським квитком встановленого зразка.

Заяву надсилайте за адресою:

79005, м.Львів, вул.Івана Франка,61/224

Територіальне відділення ВГО "Асоціація платників податків України" у Львівській області. 

Положення про членство у ВГО АППУ

Положення про розмір та порядок сплати вступних та членських внесків членів АППУ