Запитували на семінарі

Чи має право власник земельної ділянки вимагати від орендаря збільшення орендної плати за здану в оренду земельну ділянку у разі збільшення розміру земельного податку?

Відповіді на питання семінару 21.11.2011року на тему: "Подання електронної звітності. Заповнення та переваги".

Чи повинні сплачувати земельний податок новостворені селянські (фермерські) господарства? Якщо ні, то яким законодавчим актом це передбачено?

За якою ставкою розраховується земельний податок за земельні ділянки, зайняті садовими або дачними будинками фізичних осіб?

Як нараховуються суми земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, належні до сплати фізичними особами?

Роз'яснення норм та заповнення податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб.

ТзОВ (загальна система оподаткування) продало офісне приміщення. Які податки необхідно сплатити від даної операції?

Чи можна віднести до витрат підприємства вартість ремонту застрахованого службового автомобіля, який було пошкоджено у ДТП і по якому відбудеться страхове відшкодування?

Як відображаються в податковому обліку операції з продажу товарів (робіт, послуг) за ціною, нижчою від собівартості, платнику податку на загальних підставах? 

У 2011 році отримана поворотна фінансова допомога. Термін повернення – 2014 р. Надавач – юридична особа. Отримувач – юридична особа. За який період нараховувати умовні відсотки в деклараціях з прибутку у 2012 р.

Згідно наказу по підприємству для службових мобільних розмов на рахунок мобільного оператора перераховуються кошти 200 грн. для директора, які підприємство не включає до витрат. Як оподатковувати податком з доходів фізичних осіб?

Наше підприємство придбало та поставило на баланс легковий автомобіль. При оформленні документів були  понесені ряд витрат, а саме: збір до ПФУ, плата за реєстрацію, страхові внески. Чи включається дані витрати у вартість автомобіля і в подальшому амортизуються, або ж їх  відразу можна віднести на адміністративні витрати (рахунок 92)?

Особливості оподаткування податком на додану вартість та складання податкової звітності (Форма декларації, Додаток 7).

Оплата праці та інші виплати фізичним особам.

Вимоги чинного законодавства щодо справляння податків.
 

Виправляємо неправильно зареєстровану податкову накладну

Памятка платнику податків при спілкування з перевіряючим із Міндоходів