2 грудня 2015 року відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Майбутнє країни у мріях дитини – 2015».

В адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області відбулося урочисте  нагородження переможців  та лауреатів конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини – 2015» . В даному заході прийняла участь і  Голова Ради Лілія Долінська, яка привітала учасників конкурсу та нагородила спеціальними призами від ТВ ВГО АППУ у Львівській області маленькі таланти : Ірину Стець,( 11 років. ЦДЮТ м.Золочів); Віру Ляхович,(15 років. СЗШ № 4 . м.Самбір); Юлія Пацкаль, (15 років, м.Червоноград).

Цього року у конкурсі, який тривав з січня по серпень 2015 року, взяли участь понад 500 учнів загальноосвітніх шкіл Львівщини. Серед учасників конкурсу як ті, що навчаються у художніх школах та студіях, літературних гуртках, «комп’ютерних» гуртках, так і аматори, двох вікових категорій 9 – 11 років та 12 – 15 років. Змагання відбулися за трьома творчими напрямами: художні твори; літературні твори; комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація). На обласний етап конкурсу надійшло 86 художніх робіт – призерів районних конкурсів, 11 творів комп’ютерної графіки та 25 літературних роботи. В результаті визначили 5 переможців, 22 лауреати номінацій конкурсу, 12 учасників виділили за змістовне розкриття теми конкурсу.

Зокрема, один з учасників конкурсу Олександр Массоров, чия робота перемогла на обласному етапі в номінації комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація), став призером Всеукраїнського конкурсу (третє місце у віковій категорії 12-15 років) та був нагороджений ДФС України цінним подарунком у вересні 2015 року. Переможцями обласного етапу конкурсу також стали Оксана Дроник, Катерина Панченко, Зоряна Грицик, Віра Ляхович.