АППУ та мас-медіа Львівщини допоможуть вирішувати проблеми бійців АТО!

23.02.2016 року ТВ ВГО «Асоціацією платників податків України» у Львівській області було проведено прес-ланч із мас-медіа на тему: «Проблеми бійців та родин загиблих учасників АТО». Присутні Голова ГО «Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» Богдана Сірків та представник сім’ї загиблого бійця АТО Олена Буринська , які висловили проблемні питання учасників  бойових дій у зоні АТО. 

Лілія Долінська повідомила, що даний прес – ланч Асоціація платників податків України присвячений проблемам учасників АТО, так як обов’язок кожного громадянина висловити свою вдячність усім бійцям АТО за їх відважність. Та запропонувала аби спільними зусиллями із представниками мас-медіа Львівщини працювати над вирішенням проблем учасників бойових дій у зоні АТО та родин загиблих.

Богдана Сірків Голова «ЛОССЗБ АТО та сімей загиблих» зазначила, що на даний час від Львівської області є 2000 бійців АТО, які мають законне право на житло, але за 2015 рік було видано лише 20 квартир, та земельні ділянки під забудову на вулиці Під Голоском загальною площею 2,55 га, але Львівська міська рада штучно відтягує будівництво.

По другому питанню прес – ланчу виступила Олена Буринська сестра загиблого бійця АТО Лозинського Андрія Мироновича, яка висвітлила системну проблему багатьох родин загиблих учасників АТО. Вона уже рік не може отримати посвідчення загиблого учасника бойових дій, яке дає право на пільги.  Зазначимо що вказаний боєць був призваний на службу кулеметником 29.08.2014 року у 6 механізовану роту 2 механізованого батальйону військової частини пп В0095, та загинув на 18.12.2014 році поблизу м. Курахово Донецької області, в результаті вибуху.

Лілія Долінська запропонувала написати звернення до Народних депутатів України від Львівщини  із проханням особистого втручання щодо видачі  родині загиблого бійця АТО Лозинського Андрія Мироновича, присвоїти статус учасника АТО після смерті, та виділення пільг родині загиблого бійця пільг передбачених законодавством.  А також ініціювати подання електронної  петиції до Президента України із вимогою внесення змін у Закон України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», аби статус учасника бойових дій надавали не лише бійцям АТО, а також волонтерам і журналістам які загинули у зоні АТО.

 ЗІК телебачення