Асоціація платників податків передала ОХМАТДИТу ліжко для відділення реанімації новонароджених

Львівське територіальне відділення Асоціації платників податків України передало сьогодні відділенню реанімації новонароджених реанімаційне ліжко виробництва фірми Fisher & Paykel Healthcare Limited, кошти на яке були зібрані під час благодійного проекту «Музика заради життя».

Як зазначила під час урочистої передачі голова ради Територіального відділення АППУ у Львівській області Лілія Долінська, завдяки львів’янам та спонсорам ОХМАТДИТ отримав обладнання, без якого відділення реанімації новонароджених обійтися не може. 
 

"Завдяки львівянам і генеральним спонсорам – ПАТ «КРЕДОБАНК» і ТОВ «РОМ ЛТД» -- ми змогли придбати це ліжко. Це обладнання, без якого реанімаційне відділення обійтись не може. Що більше буде такого обладнання у лікарні, то більше ми будемо впевнені, що наші діти будуть належно проліковані, бо фаховіших за українських лікарів у світі немає" -- наголосила Л.Долінська.

Вона також додала, що окрім ліжка за зібрані кошти купили також відсмоктувач і спільно з компанією-представником виробника ліжка АППУ оплатила купівлю запчастин для інших 8 реанімаційних ліжок відділення. Усі вони будуть відремонтовані.

Головний лікар ОХМАТДИТу Маряна Возниця подякувала усім, хто долучився до проекту «Музика заради життя» і таким чином допоміг купити необхідне обладнання для лікарні.

«Завдяки проекту «Музика заради життя», через цю чудесну музику вдалося зібрати необхідну суму коштів, аби купити це ліжко. Немовлята в реанімації мають лежати в таких ліжках  і ми тішимося, коли такі акції відбуваються і дуже дякуємо всім, хто до цього долучився» -- сказала М.Возниця.

Як розповіла завідувач відділу реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ Наталія Кунта, це 9 реанімаційне ліжко у відділенні і воно може забезпечити комфортне перебування маленькому пацієнтові. 

Ліжко має температурний датчик, який вимірює температуру тіла,  має манометр для подачі кисню, поличку, за допомогою якої робимо рентген прямо в ліжку, не виймаючи дитину. Також завдяки відповідним механізмам ліжко змінює положення в потрібний бік, щоб зайвий раз не турбувати малюка» -- наголосила Н.Кунта.

Нагадаємо, проект «Музика заради життя» був реалізований у рамках іншого проекту – «Мирослав Скорик у проекті «Три С: Скорик, Сильвестров, Станкович». Кошти, зібрані від продажу квитків на концерт Мирослава Скорика у Львові 13 травня, були спрямовані на благодійну мету – купівлю реанімаційного ліжка для відділення реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ.