Асоціація платників податків України ініціює проведення унікальної мистецької події – «Мирослав Скорик у проекті «Три С: Скорик – Сильвестров - Станкович»

Асоціація платників податків України ініціює проведення  унікальної мистецької  події – «Мирослав Скорик у проекті «Три С: Скорик – Сильвестров - Станкович» які  відбуватимуться у п’яти  ключових містах України на головних класичних музичних сценах нашої держави: у Києві в Національній опері України, а також на філармонійних і оперних сценах Львова, Харкова, Одеси, Дніпропетровська.

Саме у  Львові   концерт цього міжнародного проекту, буде відбуватися під патронатом голови Львівської ОДА – Олега Синютки у  форматі благодійного проекту «МУЗИКА ЗАРАДИ ЖИТТЯ» , що проходитиме  13 травня 2016р.  у Львівській опері!

Метою проекту є об’єднання зусиль Львівського бізнесу та громадян для придбання медичного обладнання, яке допоможе боротися за життя немовлят, котрі  знаходяться у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні. Зібрані  кошти будуть використані для потреб відділення реанімації новонароджених  КЗ ЛОДКЛ „ОХМАТДИТ.

Національний проект  патронатом, якого є  Всеукраїнська громадська організація Асоціація платників податків України, здатний об’єднати українську спільноту в єдину націю, завдяки потужній інформаційній підтримці  зацікавлених іноземних та вітчизняних медіа-партнерів, а також  рекламних агенцій, стартує у березні поточного року.

Культурно - просвітницькі заходи Національного проекту, за присутності українських та іноземних ЗМІ, культурно-мистецької і бізнес еліти України та Світу, високопосадовців та представників дипломатичного корпусу акредитованого в Україні, стануть в 2016 році, ключовою культурною подією в Україні, і перш за все – у місті Львові.

Асоціація платників податків України закликає всіх небайдужих долучитися до цього Благодійного проекту та підтримати його спонсорськими  внесками, перелік яких додається 10-13 ст., та інший зручний для Вас спосіб на наші банківські реквізити:

Отримувач: ТВ ВГО АППУ у Львівській області

ЄДРПОУ:36828706

МФО: 325365

р/р №:2600601548884 в  ПАТ «КРЕДОБАНК» у м. Львів

призначення платежу:спонсорська допомога БП «Музика заради життя». Без ПДВ. 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція щодо спонсорської підтримки  просимо звертатися до 15 квітня 2016р.  за телефонами:

(032) 243-73-93, (067) 67-44-510 – Лілія Долінська

(032) 225-63-44, (098) 05-76-455 – Уляна Кірюшкіна