Асоціація платників податків України та ЗМІ Львівщини - обговорення економічних проблем.

8.12.2015 року Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області провело зустріч із мас – медіа Львівщини.

У даному заході, у форматі прес-ланчу, взяли участь Голова Ради ТВ ВГО АППУ у Львівській області Лілія Долінська, експерт АППУ Надія Маковець та представники : Газети «Високий замок», «Львівська газета», інформаційного агентства «ZIK», Телеканалу «ZIK», аналітичного інтернет - видання «ZAХID.NET», «Газета в дорогу» та інші. 

Обговорювались два законопроекти змін до податкового кодексу: запропонований Міністерством фінансів України та законопроект № 3357 щодо податкової реформи від комітету податкової та митної політики Верховної Ради України. В ході обговорень учасники прес – ланчу висловили занепокоєння щодо підвищення ставки ПДВ на фармацевтичну продукцію в обидвох законопроектах. У випадку схвалення законопроекту від Мінфіну очікується підвищення цін, зростання безробіття, банкрутство малого бізнесу та знищення спрощеної системи оподаткування, що спричинить неминуче безробіття та зубожілість населення. Представники мас – медіа та члени АППУ сподіваються на здоровий глузд парламентарів та закликають підтримати законопроект зареєстрований у Верховній Раді під номером №3357.

Прес – ланчі із ЗМІ засновані Асоціацією платників податків України у Львівській області будуть відбуватися на постійній основі з метою обговорення гострих економічних та соціальних проблем.