Благодійна акція до дня святого Миколая Чудотворця

Сьогодні Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області зробила подарунок для дітей-сиріт вихованців Дитячого будинку змішаного типу "Вишенька" с. Жовтанці та провела благодійну акції до Дня святого Миколая, яка мала за основу відвідини шоу – програми у дельфінарії м.Трускавець.

Кожна дитина чекає на день святого Миколая Чудотворця з вірою в диво. Як же це чудово, коли у тебе є сім'я і є люди, які постійно про тебе турбуються. На превеликий жаль, не кожна дитина може розказати про хороше дитинство, увагу зі сторони батьків, а є і такі, які навіть не уявляють, як це мати сім'ю, турботу і ласку. Тому ТВ ВГО АППУ у Львівській області проводить такі благодійні акції щороку, адже вони дають можливість не лише дітям отримати «сюрпризи», але й самим дорослим «освятити» власне життя.

Завдяки небайдужості начальника ДФС у Львівській області Кондро Ігоря Володимировича та міського голови міста Трускавця Кульчицького Андрія Богдановича, які долучились до організації цієї благодійної акції, дирекція Територіального відділення ВГО АППУ у Львівській області мала змогу подарувати дітям свято. Ми усі отримали багато позитивних емоцій та заряду енергії для хороших справ на наступний рік, завдяки теплому прийому, щирим посмішкам, радісним поглядам від дітей!