Четверта влада країни - мас-медія та громадськість обговорюють продидію незаконним забудовам у м. Львові.

12.01.2016 року відбувся черговий прес – ланч АППУ із мас-медіа. На зустрічі присвяченій темі «Протидія незаконним забудовам у м. Львові» були запрошенні: заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області – Василь Кресяк, начальник відділу Держгеокадастру у м.Львів – Андрій Бережницький . 

Експерт АППУ Роман Скіра розпочав розмову про проблемність протидії незаконним забудовам у м. Львові. Швидкого механізму боротьби з несумлінними забудовниками важко знайти, окрім як через судові рішення, які зазвичай затягуються на довгі роки. А мешканці Львова потерпають із за незаконних забудов у Львові.

 Лілія Долінська розповіла про реальний приклад бездіяльності Львівської влади щодо незаконно влаштованої огорожі з воротами та тимчасової споруди, які розташовані біля будинку №23 на вулиці Івана Франка. Неодноразові звернення Асоціації платників податків України до голови районної адміністрації Личаківського району – І.Лозинського, Личаківський РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області, звернення до директора КП «Адміністративно-технічного управління», відповіді –відписки , проблема не вирішена досі. Про що ми ще будемо багато писати в соціальних мережах.

 По завершенню зустрічі було вирішено написати лист до голів фракцій у Львівській міській раді із проханням відновлення обов’язкових громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів при розподілі земельних ділянок. Також звернення до депутатів ЛМР щодо незаконно встановлених воріт та МАФу-сторожівки по вул.І.Франка,23. Надіємось що це допоможе зупинити несанкціоновані забудівлі у м.Львові.

   
 Інформаційне агенство ЗІК