Громадськість моделює суспільних захист людей з особливими потребами!

В черговий раз Асоціація платників податків України у Львівській області за ініціативи Віце-президента ВГО АППУ Андрія Антонищака провела прес – ланч із мас-медіа Львівщини для обговорення проблем маломобільної групи населення Львівщини. Учасниками зустрічі були Олег Долінський - голова ГО «Розвиток Громади» та представники групи людей з обмеженими можливостями, які окреслили коло мінімальних потреб, сподівань і рішень від Народних депутатів України, громадськості та місцевої влади. 

Люди з  обмеженими потребами в русі, з проблемами слуху та зору, особи з ДЦБ сьогодні в України фактично ізольовані. Для людей на візках не створені умови ні для проїзду в громадському транспорті, відсутня доступність до органів місцевого самоврядування, лікарень, відділень пошти, магазинів, банків, тощо.

Андрій Антонищак доповів, що за даними статуправління на січень 2015 року у м.Львові нараховується 45 193 інвалідів, а у Львівській області 165 917, також розповів про потреби працівників підприємства ГУВП Львівського УВО УТОС, які вчора на зустрічі з Народним депутатом висловили інваліди по зору.

Резолюцією зустрічі заплановано в найкоротші терміни ініціювати громадськими активістами звернення до Народних депутатів, міського голови та депутатів міста Львова, інших інституцій, щодо захисту інтересів орієнтованих на потреби мешканців м.Львова з особливими потребами.

Вимога – звернення до владних структур щодо встановлення безбарєрного доступу до інституцій, організацій, зон відпочинку, які належать до органів влади.

Розробити та розповсюдити у ЗМІ соціальний ролик з метою толерантного відношення і глибшого розуміння людей з особливими потребами.

Створити громадську «гарячу лінію» з питань захисту законних інтересів людей з особливими потребами, які суспільство значною мірою поки що ігнорує.

Спільно із Львівською міською радою створити робочу групу аби вирішити організаційні питання перевезення спецпасажирів по місту Львову.

До відома: прес – ланч із мас – медіа Львівщини започаткований ТВ ВГО АППУ у  Львівській області з метою обговорення сучасних економічних та  суспільних проблем, які турбують громадянське суспільство та відбувається на постійній основі кожного другого та четвертого вівторка місяця.