Ігор Кондро: «У платників є проблеми – і вони будуть нами спільно вирішуватись»

Керівники фірм Львівщини – члени Всеукраїнського Громадського об’єднання Асоціація платників податків України у Львівській області мали змогу надати пропозиції щодо покращення роботи фіскальної служби під час зустрічі за «круглим столом» з начальником Головного управління ДФС у Львівській області І. Кондро, яка відбулась 26 листопада. Відкриваючи зустріч, керівник фіскальної служби Львівщини подякував громадській організації за наполегливу цілеспрямовану роботу по створенню партнерських відносин між платниками та органами державної влади. 

Лілія Долінська, голова територіального відділення АППУ у області, розповіла про роботу з органами державної влади, зокрема зупинилась на ряді позитивних змін щодо комунікації платників податків з керівництвом ГУ ДФС у області.

Також, в рамках підписаного Меморандуму відбулось обговорення проекту Плану спільних дій ГУ ДФС  у Львівській області та  Територіального відділення  Всеукраїнського громадського об’єднання Асоціації платників податків України у Львівській області :
 

-щодо опрацювання проектів нормативно-правових актів з питань оподаткування з урахуванням пропозицій платників податків;

-щодо проведення спільних прес-конференцій, зустрічей із ЗМІ та інших публічних заходів ТВ ВГО АППУ та керівництва ГУ ДФС у Львівській області;

-щодо проведення протягом року (за окремим узгодженим графіком) сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» з керівництвом ДФС у Львівській області з членами ТВ ВГО АППУ.

Присутні на зустрічі члени ВГО АППУ Львівщини висловили бажання брати участь в обговоренні змін до податкового законодавства і про всі нагальні проблеми бізнесу інформувати керівників територіальних ДПІ.

Керівники підприємств піднімали гострі проблеми, які накопичились впродовж останніх років і отримали запевнення в вирішенні цих питань у найближчий час.

«Дотримання вимог Податкового кодексу України, повне і своєчасне внесення платежів до бюджетів усіх рівнів вже сьогодні відкриває перед бізнесом «зелене світло» для руху без жодних перепон. До цього нас зобов’язує ідеологія відкритості, взаємної довіри і партнерства, якої нині дотримується у стосунках з платниками податків ДФС України», - наголосив начальник ГУ ДФС Львівщини Ігор Кондро.