Круглий стіл за участю Народних депутатів України від Львівщини, начальником ГУ ДФС у Львівській області, начальником Львівської митниці та представниками бізнесу.

 

18 грудня 2015 року  відбулося засідання у форматі круглого столу за участю начальника ГУ ДФС у Львівській області Кондро І.В.,начальника Львівської митниці Прокіпчук Л.І. та народних депутатів України від Львівщини - Антонищака А.Ф., Кубіва С.І., Васюника І.В., Дубневича Я.В., Юринець О.В., Дубневича Б.В., Хміля М.М. із представниками бізнесу - членами Асоціації платників податків України.

 

 

На даній зустрічі, яка відбулася в приміщенні ДФС у Львівській області, представник ТзОВ ТВК «Львівхолод» Шмигаль Денис Анатолійович доповідав про ситуацію, яка склалась у сфері розмитнення овочів та фруктів, що законодавчі нормативи не сприяють підприємницькій діяльності при імпорті та вніс пропозицію впорядкування розмитнення товарів по фактурній вартості. Народний депутат Андрій Антонищак висловив думку комітету податкової та митної політики ВР щодо постанови КМУ №724 від 16.09.2015 року та запевнив учасників круглого столу, що народні депутати докладуть усіх зусиль для впорядкування даної програми.

Директор ДП «Львівський державний ювелірний завод» Кузовкін В.Б. виступив з проханням до народних депутатів від Львівщини захистити інтереси підприємства. Володимир Борисович вважає, що виконується замовлення по доведенню до банкрутства  державного підприємства шляхом створення штучного податкового боргу. Народні депутати в особі А.Антонищака, С.Кубіва, Васюник І. та Дубневича Я. запевнили, що поставлять собі за мету збереження даного державного підприємства та застосують всі законні інструментарії щодо захисту прав Львівського державного ювелірного заводу.

Керівник ТзОВ «Королівство вин» Коренєва І.К. звернула увагу народних депутатів щодо підвищення акцизного податку до надзвичайно високого рівня, який завдасть істотної шкоди та скорочення обсягів продажу алкогольних виробів, а також спричинить тіньовий ринок алкоголю та пива.

На при кінці зустрічі Народні депутати України від Львівщини та керівництво ГУ ДФС  у Львівській області та Львівської митниці домовились, що такі ж зустрічі будуть проводитись за нагальної потреби, але не рідше одного разу в квартал.