Мирослав Скорик: «Благодійний концерт у Львові – це дуже благородна місія і її треба вітати».

 

Видатний український композитор Мирослав Скорик назвав благородною місією проведення благодійного заходу «Музика заради життя» в рамках проекту «Три С: Скорик – Станкович - Сильвестров». Про це він розповів сьогодні, 4 травня, на прес-конференції у Львові.

«У Львові концерт в рамках проекту «Три С: Скорик - Станкович - Сильвестров» відбудеться 13 травня… Ідея зробити цей концерт благодійним належить організаторам і я це підтримую. Це дуже благородна місія і її треба тільки вітати» - наголосив М. Скорик. 

 

 

Композитор розповів, що у Львові відбудеться світова прем’єра концерту для віолончелі з оркестром, спеціально написаного М. Скориком для цього туру на прохання віолончеліста та одного з організаторів проекту Олександра Пірієва.

Крім того, слухачі почують інші твори М. Скорика, а також твори Джорджа Гершвіна, Клода Дебюссі та Моріса Равеля.

Голова Ради територіального відділення Асоціації платників податків у Львівській області Лілія Долінська наголосила на тому, що АППУ є партнером туру «Три С: Скорик -  Станкович - Сильвестров» по всій Україні. За її словами, львівський концерт туру є унікальним з огляду на те, що він поєднає високе мистецтво композитора та виконавців разом із благодійністю – допомогою відділенню реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ.

«Потреба цього відділення дуже висока, зрештою, як і всієї лікарні. Тому в рамках проекту «Три С: Скорик – Станкович - Сильвестров» пройде благодійний проект «Музика заради життя». Тому ми запрошуємо всіх поціновувачів музики та небайдужих львів’ян 13 травня на цей концерт у Львівську оперу» -- зазначила Лілія Долінська.

За її словами, організатори очікують зібрати з продажу квитків на концерт максимум 320 тисяч гривень. Ці кошти підуть на купівлю реанімаційного ліжка для новонароджених. «Це високотехнологічний апарат – він міряє температуру малюкові, зволожує дитину, підтримує відповідну температуру і за його допомогою можна зробити дитині рентген, нікуди не переміщаючи немовля» - розповіла Л.Долінська. Якщо залишаться кошти, то їх передадуть на купівлю обладнання для штучної вентиляції легень у цій же лікарні.

  

ЗІК