Переможці ВР "Сумлінні платники податків-2015" визначено на Львівщині!

 

8 липня 2016 року, відбулося засідання Львівської обласної рейтингової комісії для визначення переможців обласного рівня Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків 2015». Члени рейтингової комісії ознайомились із результатами оцінювання номінантів та переможців - сумлінних платників податків у наступних галузях : 

 

 

1. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі»:

1.1. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на прибуток».

1.2. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник єдиного податку 4 групи «рослинництво».

1.3. «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник єдиного податку 4 групи «тваринництво».

2. «Сумлінний платник податків у галузі будівництва та девелопменту».

3. «Сумлінний платник податків у галузі культури та спорту».

4. «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій».

5. «Сумлінний платник податків у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги».

6. «Сумлінний платник податків у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності».

7. «Сумлінний платник податків у галузі промисловості»:

7.1. «Добувна»;

7.2. «Переробна»;

7.3. «Машинобудування».

8. «Сумлінний платник податків у сфері торгівлі».

9. «Сумлінний платник податків у сфері послуг».

10. «Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв’язку».

11. «Сумлінний платник податків у сфері фінансової та страхової діяльності».

12 «Сумлінний платник податків у сфері управління активами та нерухомістю».

Варто зазначити, що зустрічі передувала серйозна робота із перевірки всіх даних, зазначених у заявках, а згодом і відбору кандидатів.

Вела засідання  голова рейтингової комісії – голова ради ТВ АППУ Лілія Долінська. Члени комісії: Антонищак Андрій Федорович - Народний депутат України, Віце-Президент ВГО АППУ, Кондро Ігор Володимирович - Начальник Головного управління ДФС у Львівській області, Филипів Роман Степанович - Директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації, Іванишин Тарас Іванович - Перший заступник начальника СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ ДФС, Долінський Олег Миколайович - Член ради ГО "Розвиток Громади", Костик Володимир Степанович - Керівник Місцевого осередоку Всеукраїнської організації "Союз захисту підприємництва", Плєсков Михайло-президент ГКІТІ "Династія", Ривак Іван Миколайович-голова ради об'єднання організацій роботодавців Львівщини, Скіра Роман Володимирович-голова правління ГО "Центр підтримки і сприяння захисту прав людини"

Після розгляду та обговорення заявок, були визначені  33 підприємництва - переможці обласного туру Всеукраїнського рейтингу у 12 номінаціях та по категоріях  : мале, середне та велике.

№ п/п

Назва підприємства

Номінація рейтингу
"Сумлінний платник податків"

 
 

1

ФГ "ПЧАНИ-ДЕНЬКОВИЧ"

у аграрній галузі

 

2

ТЗОВ "ГАЛИЧИНА - ЗАХІД"

у аграрній галузі

 

3

ПАТ "ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ "ЕКО-ДІМ"

у галузі будівництва та девелопменту

 

4

ТЗОВ "ЗУМУ "ПІВДЕНЕНЕРГОМОНТАЖ"

у галузі будівництва та девелопменту

 

7

ТОВ "ГАЛІНТЕЛ"

у галузі інформації та телекомунікацій

 

8

ТЗОВ "ТРК "ГАЛИЧИНА"

у галузі інформації та телекомунікацій

 

13

ДП "САНАТОРІЙ "МОЛДОВА"

у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги

 

14

ТЗОВ "3І"

у галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги

 

5

ТОВ "ГОРИЗОНТИ"

у галузі промисловості

 

6

ТЗОВ "ГЕО ДЕФЕНДЕР"

у галузі промисловості

 

9

ПРАТ "ЛЬВІВСЬКИЙ ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"

у галузі промисловості

 

10

ПРАТ "САМБІРСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД "ОМЕГА"

у галузі промисловості

 

11

ТОВ "ГУЛЬДМАНН-УКРАЇНА"

у галузі промисловості

 

12

ТЗОВ ''КРАНБУДМОНТАЖ''

у галузі промисловості

 

15

ПРАТ "МОРШИНСЬКИЙ ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД "ОСКАР"

у галузі промисловості

 

16

ТЗОВ СП "РОСАНПАК"

у галузі промисловості

 

17

ТЗОВ ''РАЙТЕКС''

у галузі промисловості

 

18

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВТЕКС" ДАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ "ГРІН КОТТОН"

у галузі промисловості

 

19

ПРАТ "КОМПАНІЯ ЕНЗИМ"

у галузі промисловості

 

20

ПАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"

у сфері послуг

 

21

ТОВ "САМБІРСЬКА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ-2"

у сфері послуг

 

22

ТЗОВ "ЗОЛОТА БАНЯ"

у сфері послуг

 

23

ПАТ "ЛЬВІВОРГРЕС"

у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності

 

24

ТЗОВ ТВК "ЛЬВІВХОЛОД"

у сфері торгівлі

 

25

ПП "УКРЗАХІДПОСТАЧ"

у сфері торгівлі

 

26

ТДВ "ЛЬВІВСЬКИЙ МАЯК"

у сфері торгівлі

 

27

ПП ТД "ГАЛПІДШИПНИК"

у сфері транспорту та зв'язку

 

28

ТЗОВ "РСП "ШУВАР"

у сфері управління активами та нерухомістю

 

29

ТЗОВ "ШУВАР"

у сфері управління активами та нерухомістю

 

30

ТЗОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЕКО-ДІМ"

у сфері фінансової та страхової діяльності

 

31

ПАТ "АСК "ДНІСТЕР"

у сфері фінансової та страхової діяльності

 

32

ТОВ "БАЛТІК ФІНАНС ГРУП"

у сфері фінансової та страхової діяльності

 

33

ПАТ "КРЕДОБАНК"

у сфері фінансової та страхової діяльності

 

 

Переможців обласного  туру ВР СПП 2015  обласна рейтингова комісія подає на розгляд Вищої рейтингової комісії України.  Церемонія нагородження переможців обласного туру відбудеться  у  Будинку вчених 14 липня 2016 року . На урочисту церемонію будуть запрошені перші особи області, а також усі  учасники ВР «Сумлінні платники податків - 2015».