Підписання Меморандуму про співпрацю між ВГО «Асоціація платників податків України» та ЮФ «Мгалоблішвілі Кіпіані Дзидзигурі»

10 вересня в рамках робочого візиту до Тбілісі Президент АППУ Грігол Катамадзе зустрівся з керуючим партнером юридичної фірми MKD Віктором Кіпіані. Результатом домовленостей стало підписання Меморандуму про співпрацю між організаціями. Основними пунктами договору є консультаційна допомога членам АППУ та клієнтам MKD в частині здійснення підприємницької діяльності на території України та Грузії, обмін досвідом між представниками організацій, проведення спільних заходів, направлених на залучення нових інвестицій та поліпшення ділового клімату в країнах та інше. 

Після церемонії підписання Меморандуму відбулись перемовини з Президентом ТОВ «Керуюча компанія «Азовмашінвест холдинг» Тарасом Поліщуком.

 Юридична фірма «Мгалоблішвілі Кіпіані Дзидзигурі» заснована в 1996 році та є однією з лідерів у Грузії, надаючи правові послуги місцевим та міжнародним клієнтам – корпораціям, міжнародним фінансовим інститутам, неурядовим організаціям, фондам та фізичним особам. Більш детально про діяльність компанії можна дізнатись за посиланням http://www.mkd.ge/ru .