Пропозиції Асоціації платників податків України були враховані при внесені змін до Податкового кодексу

За словами Першого віце-президента Асоціації платників податків України Василя Матійчика, у новому Податковому кодексі було враховано рекордну кількість пропозицій, внесених Асоціацією на дискусійних столах і засіданнях, - близько 60% всіх поправок знайшли своє відображення у кодексі.

 «Це дуже позитивний результат! Можу сказати, що далеко не завжди влада так активно реагує на внесені платниками податків пропозиції. Тим не менше, про остаточну редакцію Податкового кодексу говорити ще дуже рано», - зазначив Василь Матійчик.

 Незважаючи на те, що країна вже з 1 січня живе за новим Податковим кодексом, у підприємців все ще виникає безліч питань, особливо у тих, що працюють на єдиному податку. «В принципі, будь-які неясності повинні трактуватися на користь платника податків, і це аксіома», - наголосив Перший віце-президент АППУ.

 Основним завданням Асоціації у цьому сенсі є допомогти підприємцю розібратись у складному масиві питань, що виникають при застосуванні норм Податкового кодексу. З цією метою проводиться ряд інформаційно-роз'яснювальних заходів, основними серед яких є семінари. Особливість семінарів полягає у можливості платників податків безпосередньо поспілкуватись з провідними спеціалістами податкової служби України та отримати індивідуальні консультації.

 Нагадаємо, Верховна Рада України 7 липня ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України" (щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України). Законодавчим актом врегульовуються проблемні питання, які виникли під час застосування положень Податкового кодексу.