Спільна дія громадськості та голови Львівської ОДА - ефект очевидний .

10 лютого 2015р відбулося засідання Координаційно-дорадчої Ради при голові ЛОДА. На засідання КДР були запрошенні прокурор Львівської області - Р. Федика : начальник ГУ ДФС у Львівській області - І.Кондро; начальника ГУМВС у Львівській області –Д. Загарія та керівників інших контролюючих органів.

На порядку денному розглядали роботу Держархбудінспекції, до якої підприємці мають численні скарги. Підприємці-члени КПЛ розповідали про часто невмотивовані відмови у реєстрації декларацій про початок будівництва і готовність об'єкта до експлуатації. За їх словами, консультації у ЦНАПах є лише формальними та не дозволяють виправити помилки чи неточності, які допустив забудовник. Нарікали також й на відсутність громадського контролю над діяльністю ДАБІ та "закритість" цієї структури. 

"Сьогодні слід кардинально змінити роботу державних інспекторів. Адже це має бути сервісна служба, яка консультує та допомагає в оформленні документів, а не відмовляє у їх реєстрації, не наводячи чітких обґрунтувань, - зазначив Олег Синютка. - Тому, незалежно від того чи це декларація про початок будівельних робіт, чи дозвіл на їх виконання, інспектор повинен вказати на усі неточності, які забудовник допустив у документації".