Сумлінними платниками податків на Львівщині названо 28 суб’єктів господарювання

Визначено переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків - 2010". Відповідно до рішення обласної рейтингової комісії ними стали 28 суб'єктів господарської діяльності. Почесного звання удостоєно:

 Сумлінними платниками податків на Львівщині названо 28 суб'єктів господарювання
 
 Визначено переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу"Сумлінні платники податків - 2010". Відповідно до рішення обласної рейтингової комісії ними стали 28 суб'єктів господарської діяльності. Почесного звання удостоєно:
 
"Сумлінний платник податків у аграрному секторі"
 ДСЛП"Львівлісозахист"
 ДП"Рава-Руський лісгосп"
 ТзОВ"Агропромислове підприємство"Львівське"
 ТзОВ"М ' ясопереробне підприємство"Інтеркомерс"
 
"Сумлінний платник податків у сфері будівництва"
 ТзОВ"Галбудзв'язок"
 ВАТ фірма"Галбуд"
 ПАТ"Фірма"Нафтогазбуд"СУ №14 
 
"Сумлінний платник податків у галузі культури та науки"
 КВК"Львівський Палац мистецтв"
 ТзОВ"Ерікполь"
 ТзОВ СОК"Євроспорт плюс"
 
"Сумлінний платник податків у сфері мас-медіа"
 ЗАТ" Видавничий дім"Високий Замок"
 Львівська обласна державна телерадіокомпанія 
 ТзОВ"Нова книга"
 
"Сумлінний платник податків у медичній сфері"
 ТзОВ"Гульдманн - Україна"
 ПП"Медичний центр"Інтерсоно"
 АТ"Галичфарм"
 
"Сумлінний платник податків у сфері промисловості"
 ТзОВ"Трубопласт"
 ТзОВ"Бейкер - Україна"
 ТзОВ"Бадер Україна"
 
"Сумлінний платник податків у сфері торгівлі та послуг"
 ТзОВ"Глобал Вест"
 ТзОВ"Декарест"
 ПрАТ"ІДС Аква Сервіс"
 
"Сумлінний платник податків у сфері транспорту та зв'язку"
 ДТГО"Львівська залізниця"
 ТзОВ"Міра і К"
 ВАТ"Фіакр"
 
"Сумлінний платник податків у сфері фінансів, банківської та страхової діяльності"
 ТзОВ"Фінансова компанія"ЕКО-ДІМ"
 ПАТ"ОКСІ БАНК"
 ПАТ"Страхова компанія"ГРАВЕ УКРАЇНА"
 
 Урочисте вшанування переможців обласного туру проходило в одному з найбільш знаних приміщень історичного Львова, відомого своїм вишуканим інтер'єром, - Будинку вчених.
 Пам'ятні відзнаки та дипломи керівникам названих підприємств вручила Лілія Долінська -  Голова Ради ТВ АППУ у Львівській області, голова обласної рейтингової комісії.
 Номінантів обласного рейтингу щиро привітали та висловили їм подяку за глибоке розуміння та сумлінне виконання свого громадянського обов'язку перед державою керівники Львова та області - заступник голови облдержадміністрації Іван Стефанишин, заступник міського голови Львова Олег Синютка, в. о. голови ДПА у Львівській області Олег Ямельницький.
 Зокрема, керівник податкової служби області зазначив:"Сумлінний платник податків - це справді знакова постать суспільного масштабу. І не лише у вимірі економічному, але й соціальному та морально-етичному сенсі. Беру на себе відповідальність заявити: добрі слова і побажання в адрес сумлінних платників органи податкової служби області в обов'язковому порядку будуть підкріплювати конкретними діями. Дотримання вимог Податкового кодексу України, повне і своєчасне внесення платежів до бюджетів всіх рівнів відкриває перед бізнесом можливості для розвитку без жодних перепон".
 До прив ітання долучився дитячий колектив"Цьомочки"(вік 2-4 роки), які вітали віршиками про успішних бізнесменів, які хочуть сумлінно платити податки та задоволених податківців які вчасно поповняють бюджет держави.
 Учасники урочистості одностайно підтримали ініціативу Асоціації платників податків України щодо започаткування  Всеукраїнського рейтингу"Сумлінні платники податків", а також висловили впевненість, що відтепер такий конкурс стане традиційним і буде сприяти налагодженню партнерських відносин між підприємцями і державою, а в кінцевому рахунку - розвитку вітчизняного підприємництва.