Територіальне відділення АППУ та ДПА у Львівській області підтримують тісний діалог

Голова ради ТВ АППУ Лілія Долінська взяла участь у розширеній нараді керівних працівників ОДПС Львівщини, яка відбулася в ДПА у Львівській області 23 червня 2011року.

 

 У своєму виступі перед працівниками податкової служби Лілія Долінська розповіла про основні підсумки роботи ТВ АППУ за півріччя, зокрема, проаналізувала проведення на Львівщині обласного туру конкурсу «Сумлінні платники податків-2010». Було зазначено, що на обласному рівні було відзначено 28 підприємств різних галузей, які отримали дипломи переможців та пам'ятні відзнаки, а сім львівських підприємств стали переможцями на Всеукраїнському рівні. Львівщина за кількістю відзначених на Всеукраїнському рівні підприємств зайняла 2 місце після Києва.

 Лілія Долінська подякувала керівництву ДПА у Львівській області за допомогу під час проведення цього конкурсу.

 Також Голова ради ТВ АППУ нагадала про те, що між ДПА у Львівській області та ТВ АППУ наприкінці 2010 року підписаний Меморандум про співпрацю і виокремила спільні напрями роботи, на яких потрібно зосередитись у цьому році.

 «Представники громадських організацій та влади повинні разом створювати належні умови для розвитку бізнесу. Тому при проведенні в місцевих ДПІ семінарів, засідань необхідна присутність керівних працівників АППУ. Це потрібно також і самим керівникам податкових органів, для забезпечення зворотного зв'язку з підприємцями та своєчасного реагування на проблемні питання», - підкреслила Долінська.

 «Завдяки конструктивному діалогу між ДПА у Львівській області та ТВ АППУ вдається знаходити компромісні рішення з багатьох проблемних питань, які виникають у підприємців»,- зазначив голова ДПА у Львівській області Віталій Пекарчук. Він підкреслив, що потрібно і надалі забезпечувати дієвий зворотний зв'язок податкових органів з платниками податків щодо попередження конфліктних ситуацій та удосконалення законодавства.