Знову АППУ та мас - медіа Львівщини обговорюють важливі економічні питання!

22.12.2015 року відбувся прес-ланч започаткований  АППУ у Львівській області  із представниками мас – медіа Львівщини . У даному заході  взяв участь  начальник Львівської митниці ДФС Прокіпчук Левко Ігорович.  Голова Ради Л.Долінська доповіла, що анонсова тема сьогоднішньою зустрічі  « Огляд законодавства та новації у митній справі».

У своєму вступному слові Левко Прокіпчук розповів усім присутнім, що на кордоні України та Польщі,  яка пролягає на 280 км, є 6 автомобільних пропускних пунктів, тобто через кожні 45 км., це надає можливість кожному громадянину  вирішити в якому місті йому краще перетнути кордом аби фінансово не зашкодити собі. Проблема полягає лише в тому що автомобільні магістралі не до всіх пропускних пунктів є ідеальними. Пілотним проектом передбаченно, що при перевиконанні планових митних надходжень половина цих коштів,  надійде на ремонт доріг державного значення в області.  Таким чином вдалося  повністю завершити ремонт доріг Львів-Радехів-Луцьк та Сколе-Славське.

Основну увагу Левко Прокіпчук приділив зоні вільної торгівлі між  Україною та ЄС, згідно Угоди про асоціацію між  Україною з ЄС яка увійде в дію з 01 січня 2016 року і передбачає:

  • створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС
  • встановлює правила щодо лібералізації торгівлі товарами та послугами
  • визначає процедури врегулювання торговельних суперечок
  • окреслює інституційні рамки взаємодії сторін в процесі виконання відповідних положень Угоди тощо.
  • Скасування увізних мит Європейського Союзу по більшості товарів відбудеться вже в перший рік дії угоди (99 відсотків тарифних ліній), а Україна поступово впродовж 10 років скасовуватиме увізні мита.

Також передбачається перелік тарифних квот ЄС, які налічують 36 позицій: яловичина, свинина, м'ясо баранини, м'ясо птиці, молоко, вершки, йогурти, вершкове масло, зернові, висівки, мед, цукор, крохмаль, гриби, часник, солод, виноградний та яблучний соки, цигарки, етанол.

По завершенню зустрічі Долінська Лілія Валеріївна подякувала начальнику Львівської митниці ДФС Прокіпчуку Левко Ігоровичу за участь у прес - ланчі та надану важливу інформацію дій Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і побажала усім присутнім успіху та натхнення, а також нагадала що наступна зустріч відбудеться 12 січня 2016 року.

  

Інформаційне агенство ZIK 

Інформаційне агенство ZIK