Зустріч Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе із Виконавчим директором найбільш впливової Бізнес-асоціації Литви – Форумом Інвесторів Рутою Скурієне

В рамках відрядження 28 лютого у Вільнюсі відбулась робоча зустріч Президента АППУ Грігола Катамадзе із Виконавчим директором Форуму Інвесторів Литви Рутою Скурієне. Грігол Катамадзе розповів про структуру АППУ, основні напрямки діяльності та проблематику, з якою стикаються представники українського бізнесу щодня. Пані Рута поділилась своїм багаторічним досвідом та описала процеси на законодавчому рівню, в яких приймає участь її організація. 

У ході бесіди було досягнуто домовленостей щодо проведення спільних заходів, направлених на підвищення рівня відповідальності громадян за сплату податків, обміну досвідом в частині законодавства та адміністрування податків, підтримки на міжнародному рівні діяльності Асоціації. Крім того, Грігола Катамадзе було запрошено прийняти участь у щорічній церемонії нагородження людей та компаній, які роблять найвідчутніший вклад у економіку Литви. Також, Асоціація долучилась до щорічного проекту Форуму Інвесторів під назвою «Біла хвиля», який ставить за основну мету виведення бізнесу з тіні та закликає до прозорості ведення підприємницької діяльності.

(Виконавчий директор Форуму Інвесторів Литви Рута Скурієне, Керівник по комунікаціях та стратегічних проектах Форуму Інвесторів Анджеліка Рустейкієн, Президент АППУ Грігол Катамадзе, Радник Президента АППУ Поліна Колодяжна)

«Форум Інвесторів» - це добровільне, незалежне бізнес-об'єднання найбільших і найбільш активних інвесторів економіки Литви. Заснована в червні 1999 року, асоціація налічує понад 50 членів.

 Основна місія Форуму Інвесторів полягає у поліпшенні бізнес-середовища та інвестиційного клімату в Литві за допомогою співпраці із державними установами та бізнес-спільнотою.

 Більше інформації можна знайти за посиланням http://investorsforum.lt/en/about-us .