Про ТВ АППУ

ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Територіальне відділення Асоціації платників податків України у Львівській області створено 15 жовтня 2009 року.

Мета і завдання регіонального осередку АППУ - захист конституційних прав платників податків,створення в регіоні умов для становлення та розвитку підприємництва, надання інформаційних, консультативних та просвітницьких послуг з податкового законодавства та бухгалтерського обліку.

Створення Територіального відділення на Львівщині справді важлива подія, оскільки йдеться про сприятливі умови для подальшого розвитку місцевого бізнесу.

До складу Ради ввійшли не лише представники суб'єктів підприємництва, а й керівні працівники органів виконавчої влади Львівщини.

Представники ТВ ВГО АППУ у Львівській області активно працюють у Громадських радах при ГУ Міндоходів у Львівській області , митниці, обласній адміністрації та міській раді, а  також  приймають участь у роботі комісії з питань впровадження регуляторних актів Львівської міської ради. У всіх цих дорадчих органах члени ТВ АППУ представлені та приймають активну участь у вирішенні різних спірних та багатьох організаційних питань для створення кращих умов для ведення малого та середнього бізнесу. Це – обговорення питань по роботі Міндоходів, СЕС, пожежної  служби, дозвільних органів.. Також створенно комісії при  Львівській міській раді з питань врегулювання нової грошової оцінки землі  у м. Львові  та  дорадчої комісії з питань інвестиційного клімату у Львівській області, яка була створена з  ініціативи губернатора  Львівщини  при  ЛОДА.

У листопаді 2010р.був підписаний Меморандум про співпрацю ТВ ВГО АППУ у Львівській області та ДПА у Львівській області. У грудні 2010р. підписаний Меморандум про співпрацю із Головою ЛОДА. Реалізація задекларованих цими документами норм, дозволяє вирішувати питання для створення кращих умов для розвитку бізнесу на Львівщині. 22 березня 2012 року підписаний План спільних дій з ДПС у Львівській області .  Основні завдання плану спільних дій це захист законних прав платників податків, просвітницька робота  податкового законодавства серед платників податків  , заохочення платників податків до добровільної та своєчасної сплати податків.

15 травня 2013р. у приміщені Асоціації платників податків України у Львівській області підписаний  Меморандум про співпрацю між Інспекцією захисту прав споживача у Львівській області та ТВ ВГО АППУ у Львівській області, у якому також передбачено залучення представників ВГО АППУ до проведення перевірок.

Територіальне відділення приймало активну участь у розробці пропозицій до проекту Податкового та Митного кодексів України, а також у розробці регіональної програми розвитку малого підприємництва на Львівщині проекту PRISM за підтримки  Львівської ОДА.   

Члени ТВ АППУ приймали участь у телепрограмах місцевого значення з обговорення багатьох
проблемних питань розвитку малого і середнього бізнесу,  та в засіданнях кожного
«круглого столу» чи нарадах, обговореннях важливих питань діяльності бізнесу, які проводяться у Львові.

Вперше на Львівщині під егідою АППУ на високому організаційному рівні за підтримки місцевої ділової еліти відбувся конкурс «Сумлінні платники податків-2010», який Територіальне відділення проводить кожного року. Все більше підприємств різних галузей отримують дипломи переможців та пам’ятні відзнаки.

Укладено угоду з економічною газетою «Діалог» про висвітлення діяльності Асоціації на 2-ох
сторінках цього видання . Кожен член Асоціації має можливість надати інтерв’ю та висловити свою думку. Також згідно з угодою Територіальне відділення має змогу розміщувати на шпальтах газети консультаційні матеріали з проблемних питань оподаткування та розвитку бізнесу на Львівщини.

Територіальне відділення ВГО АППУ у Львівській області налічує близько 600 членів, та 9 місцевих відділень: у Пустомитівському, Перемишлянському, Жидачівському, Сокальському, Городоцькому, Дрогобицькому,Жовківському районах, а також місцеве відділення у  м. Червоноград та  м. Львові. У планах створити осередки у більшості районів області.